Nurofen: účinná úleva od bolesti a horečky

Je skvělé vědět, že bez ohledu na to jakou bolest můžete vy nebo vaše dítě zažívat, Nurofen je tu proto, aby poskytoval účinnou úlevu od bolesti a horečky , a navíc působí protizánětlivě.

Od bolesti hlavy po bolesti dolní části zad, příznaky nachlazení, bolesti zubů a horečky - zde najdete informace, které vám pomohou se správným výběrem nejlepšího produktu Nurofen pro vás.
Spolu s užitečnými články vám web Nurofen.cz poskytne lepší pochopení bolesti, toho, jak jednotlivé léky Nurofen fungují a jak je používat k dosažení nejlepších výsledků.

Úspěch Nurofenu je výsledkem více než 30 let výzkumu a vývoje. Máme zkušenosti s úlevou od bolesti a jsme tu, abychom vám pomohli.

Příběh Nurofenu.

Průkopnický příběh

Příběh začíná objevem ibuprofenu, účinné látky v Nurofenu.
Všechno se odehrálo v 60. letech, kdy se tři vědci pod vedením Dr. Adamse z Boots Pharmaceuticals v Londýně rozhodli vyvinout lék proti bolesti, který by byl snášen lépe než aspirin - nejlepší lék proti bolesti té doby.
To, co vymysleli, bylo velmi zajímavé. Ibuprofen byl schopen snížit bolest a zánět v řadě zdravotních obtíží účinně s příznivým poměrem přínosů a rizika nežádoucích účinků. To poskytlo lékařům po celém světě alternativu, která byla skutečně velmi užitečná.

Ibuprofen: Nurofen jiným jménem

V roce 1969 byl ibuprofen poprvé zpřístupněn veřejnosti, ale byl k dispozici pouze na lékařský předpis. Teprve v roce 1983, kdy byl ibuprofen uveden na trh jako volně prodejný lék zvaný Nurofen, získal veřejné uznání jako účinný běžný lék k tlumení bolesti.

Příběh pokračuje

Stejně jako vývoj ibuprofenu i Nurofen pokračuje v hledání dalších způsobů, jak lidem poskytnout účinnou úlevu od bolesti. To se odráží ve stále rostoucí nabídce produktů Nurofen, jako je Nurofen StopGrip , a ve vývoji formulací ibuprofenu, jako jsou měkké tobolky; Nurofen Rapid, které se absorbují až dvakrát rychleji než standardní tablety Nurofen.
Chceme nadále pomáhat Čechům v boji proti bolesti, aby mohli žít svůj život bez omezení.